אימון אישי,  מהו אימון אישי

האודישן

האודישן

או

"מה כבר יש לי להציע"…

אתם נמצאים באודישן.מוקפים באנשים ,אתם מסתכלים עליהם הם מסתכלים עליכם, כל דלת שנפתחת מקפיצה אתכם ממקומכם הנה תיכף אתם.

בין לבין , אתם מוצאים זמן לסקור את הנבחנים האחרים, הבחור הזה שולח סמס, השניה מחזיקה עיתון יומי מקופל על ברכיה אבל לא קוראת בו, השלישי מדבר חזק מדיי בטלפון ומספר לחבר על אשתו והסיפור שנקלעה אליו.

הרביעית יושבת וכותבת לעצמה המון מילים במחברת שלה, מעניינת מה היא כותבת, היא בטח כותבת עליי משהו,אתם חושבים.

הנה נשמעות נקישות של עקבים, תיכף אתם ו..לא.  נכנסת איזו חצופה לפני התור ואתם- המומים.

היא כבר בפנים, היא לא שאלה, היא לא ביקשה. היא לקחה.

וכבר אתם נעים בין לשנוא ולקלל את הנדחפת, לבין קצת לקנא בה, שזכתה להזדמנות שניה לפניכם.

"לו הייתי יותר אסרטיבי", אתה חושב לעצמך ."בחיים צריך מרפקים,רק כוח עובד"-את מהרהרת , ככה זה בחיים. החיים הם אודישן אחד גדול,  אתם רוצים להצליח , להתפתח להשפיע, להתקבל להתקדם, אבל הכל נראה כל כך גדול. והתור ארוך ובלתי אפשרי ואתם שואלים- מה כבר יש לי להציע במה אני מתעלה על האחרים, מה מבדיל אותי מהם. למה שיקחו אותי?

כאן תוכלו להיעזר במאמן – כזה שיעשה עבורכם שני דברים עיקריים:

יקשיב – מאמן טוב יקשיב לכם באמת- ויעזור לכם לזהות את הכוחות המקדמים ואילו התוקעים, הוא מאתגר בשאלות, שלא העזתם לשאול את עצמכם ומאפשר לכם לענות תשובות שיפתיעו אתכם, מאמן טוב שואל שאלות ולא תשובות.

יסייע לכם – מאמן שיסייע לפרק את החבילה הגדולה למשימות קטנות –  בדרך להצלחה הגדולה ,שיעזור  לכם לראות מה מייחד אתכם, ובמילים אחרות "איזו מתנה אתם לעולם".

אז נכון שכרגע הגבות מורמות ואתם חושבים ,"זה לא יפה, זה לא מנומס, איזו מתנה, ומה כבר יש לי להציע" – ויחד עם זאת זכרו. כולנו פה למטרה מסויימת ואין שני אנשים זהים .
לכל אחד יש את המתנה שלו לעולם. וככל שתמהרו לגלות מהי המתנה שלכם , כך יהנו ממנה יותר אנשים.חשבו אילו גננות אוהבות , מורות, מהנדסות, שפים ,קונדיטורים, נגנים מחוננים, מדעניות מבריקות, שחקני תיאטרון מוכשרים ועוד ועוד , תוכלו להיות.
העולם מפסיד אתכם-צאו לדרך. אני כאן על מנת לעודד ולהריע.

ולסיום-תרגיל-

בקשו משלושה חברים קרובים שיכינו עבורכם טבלה ויכתבו בה דברים חיוביים בכם ובאופייכם/ דברים שהם אוהבים בכם ומנגד דברים פחות חיוביים/נקודות לשיפור.
בדקו לא רק את מה שהם כתבו,  אלא את האופן בו הם נענו למשימה .
צפויה לכם הפתעה-ואתם מוזמנים לשתף אותי.

בהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.