אימון אישי לנשים

האם יש הבדל בין אימון אישי לנשים לבין אימון אישי לגברים? מהם הנושאים העומדים על סדר היום באימון אישי לנשים? האם יש כלים יצירתיים לפיתוח העצמה נשית? איך מתחילים אימון אישי לנשים ?כל השאלות כל התשובות במאמר הבא.

אימון אישי והעצמה נשית.

האם יש דבר כזה אימון לנשים בלבד? שאלה טובה.באימון אישי הכלים הם אותם כלים, ההבדל הוא באג'נדה של המתאמן או במקרה זה המתאמנת, מה עומד על סדר היום, מה מעסיק את המתאמנת, האם יש קשר לנושא העצמה נשית או אישית.

כמאמנת אני מקבלת מספר פניות זהה כמעט בין מתאמנים למתאמנות , כך שהעצמה  היא העצמה , ולא משנה באיזה מין מדובר. נקודת ההנחה שלי שאימון אישי לנשים עוסק בנושאים שמעסיקים גם גברים: קריירה, זוגיות, תקשורת, ביטחון עצמי, כשאת כל אלו מניעה העצמה.

יחד עם זאת, יש הבדל גדול באופן שבו מתייחסות מתאמנות לאימון האישי, ובעיקר בעוד מתאמנים מבקשים להתמקד בנושא אחד רוב המתאמנות שפונות אליי מבקשות שילוב של שני נושאים (משפחה וקריירה, זוגיות וניהול זמן, הורות והגשמה עצמית )  כך שהעצמה נשית היא היכולת מבחינתן לנהל כמה תחומים במקביל בצורה המיטבית.

פיתוח העצמה נשית

הביטוי העצמה נשית הפך לביטוי שחוק , לרוב האנשים הביטוי לא אומר הרבה, אם נימנע מהגדרות מילוניות מורכבות,נאמר שהעצמה נשית היא חיזוק המודעות בתחומים השונים, הפרטי,המשפחתי הזוגי החברתי.

אימון אישי  לנשים נותן למתאמנת כלים להכיר את היכולת לנהל את כל המעגלים בצורה המיטבית ביותר , משפחה קריירה,זוגיות,הגשמה עצמית, שמירה על אורח חיים בריא, יצירת יציבות כלכלית וכן הלאה. תוך הכרה ושימוש בכל העצמות והיכולות , והתמודדות עם הפחדים השאלות  והחסמים המאפיינים דווקא מתאמנות  ופחות מתאמנים, ובעיקר עוסקים שוב בשאלת השילוב ויכולת התמרון בין המעגלים והתפקידים השונים.

סיפור לדגמא: ל'  שהתה שנים ארוכות בחו"ל שם היא נישאה ונולדה לה בת, הגעגועים לארץ והכמיהה למשפחתיות הישראלית, לשבטיות של סבים וסבתות דודים דודות ,הניעו אותה להעתיק את כל בני המשפחה חזרה לארץ הקודש. לאחר כמה חודשים בהם דאגה ל' לבני הבית, כולל שילובה של הבת בגן ילדים , מציאת מקום עבודה לבעל, מציאת דירה, בירוקרטיה , טופסולוגיה. התפנתה לשאלה, מה איתי?

היכולת לזהות מה חשוב ומה דחוף , העוצמות למקם את הבית ולייצר ביטחון לבני הבית לפני מציאת מקומה שלה,כל אלו  יכולים להיתפס כדבר ברור מאליו , זה מה שאימהות עושות. ויחד עםזאת העצמה נשית היא היכולת לדעת ולפעול לא רק מהמקום האטומטי של מה נדרש לבצע כאמא, כרעייה ושלל התפקידים שלקחתי על עצמך. אלא לבדוק מה חשוב לך. מה מאתגר אותך? איך את רואה את חייך מנקודה זו והלאה. אני מזמינה אותך לבדוק.ואני אהיה כאן,איתך. בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *